ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Підготовка в групах:

 • спеціалізований курс для підготовки до іспиту
 • сертифіковані викладачі з власним балом 8.0-8.5
 • тривалість курсу - 2 місяці
 • 3 рази на тиждень: пн/ср/пт
 • тривалість заняття - 135 хвилин
 • час занять - 19:00 - 21:15
 • Entry test, Progress tests, Mock Test
 • БЕЗКОШТОВНА індивідуальна консультація
 • БЕЗКОШТОВНІ додаткові клуби
  (Speaking Club, Grammar Club, Cinema Club, Game Club)
course cover
Записатися

Підготовка до іспиту IELTS

Якщо ви вирішили здавати IELTS або вже готуєтеся до іспиту і відчуваєте, що маєте потребу в професійній допомозі, цей курс - для вас. За 24 заняття ви отримаєте необхідні навички, щоб максимально ефективно впоратися з усіма компонентами іспиту: Listening, Reading, Writing і Speaking. Викладачі курсу - професіонали, які самі мають досвід здачі IELTS на високий бал (8 і вище), а також допомогли численним задоволеним клієнтам підготуватися до тесту і досягти своїх цілей.

 

Підготовка до іспиту персонально або в групах завдяки індивідуальному підходу і зручному графіку, дозволить вам більш глибоко і ефективно опрацювати ваші слабкі місця, а також максимально систематизувати знання і "заточити" їх під структуру і вимоги іспиту.

 

Ми пропонуємо курси підготовки до іспиту IELTS в міні-групах або індивідуально. У нас в школах або онлайн.

Детальніше про курс:

Структура курсу

Entry Test - вступний тест, який допоможе визначити ваші слабкі місця і правильно розставити акценти підготовки до здачі IELTS.

 

Progress Tests - в програму включені чотири проміжних тесту для відстеження вашого прогресу.

 

Mock Test - написання заключного тесту в умовах максимально наближених до реального іспиту, що складається з 4 частин (Speaking, Reading, Writing, Listening).

 

Індивідуальна консультація - після написання Mock Test у вас буде можливість проаналізувати результати тесту з викладачем індивідуально і додатково пропрацювати "слабкі місця".

Підготовка індивідуально і в міні-групах

Індивідуальні заняття оптимально підходять для тих, хто сильно обмежений в часі на підготовку або вже здавав IELTS і хоче швидко «підтягнути» слабкі сторони, а також для кандидатів, які не сумніваються в своєму рівні англійської, але мало знають про структуру і специфіку іспиту.

Спільно з нашими викладачами ви сформуєте найбільш зручний для вас графік занять, погодите розклад і кількість занять, їх наповнення і структуру.

 

Для точного визначення рівня володіння англійською мовою необхідно буде пройти безкоштовне тестування. Але немає ніякої необхідності очікувати старту групи!

Після оплати (не менше 5-ти занять), ви відразу приступаєте до підготовки.

Переваги підготовки в Speak Well

• індивідуальний підхід - підготовка проводиться в невеликих групах або індивідуально - викладач може приділити увагу кожному, визначити слабкі сторони і перетворити їх в сильні;

 

тільки висококваліфіковані викладачі, які спеціалізуються на мовні іспити і здали IELTS не менше ніж на 8.0 - саме вони зможуть поділитися безцінними порадами і допомогти досягти мети;

 

• невелика тривалість навчання - курс максимально інтенсивний і дуже інформативний - студенти постійно знаходяться у фокусі, не втомлюються від монотонності і рутинних завдань;

 

• ефективна програма навчання - практичність і структурованість кожного заняття є основними складовими якісної підготовки і, в результаті, успішної здачі іспиту;

 

• система контролю якості навчання - вступне, проміжні і фінальне тестування дозволяють простежити прогрес від початку до кінця, по закінченню курсу наші студенти зазвичай покращують свій результат на 1-2 бали.

Вартість
навчання

Київ

В групах 4000 грн/міс можлива помісячна оплата + 720 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно
до -15% при сплаті повного курсу

Київ

Індивідуально 450 грн/60 хв оплата за 5 занять наперед + 720 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно

Додаткові клуби
в Києві

club icon
Speaking Club Going out (ZOOM)
11 грудня 12:00/14:00
Записатися
club icon
Speaking Club Kids Розмовні клуби для дітей (via ZOOM)
11 грудня 10:30
Записатися
club icon
Speaking Club Teens Going out (ZOOM)
11 грудня 10:30
Записатися
club icon
Grammar Club Reflexive & reciprocal pronouns (ZOOM)
10 грудня 18:00
Записатися

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені